Про нас

HomeПро нас

Про компанію ``Мармур України``

З давніх часів натуральний камінь високо цінувався і широко застосовувався людством в якості декоративного матеріалу. Мармурове облицювання на стінах, присутність в інтер’єрі кам’яних елементів, вишукані і одночасно масивні сходи, що ведуть в будинок, химерні балкони – це все свідчило лише про одне: відмінний смак власника. Ті, хто обробляв сировину вручну, високо цінували свої роботи і з цієї причини вироби з натурального каменю були предметом розкоші, який доступний далеко не кожному.

«Кам’яний смак» зберігся і в наші дні. Незважаючи на те, що сучасність подарувала можливість придбати штучні матеріали, замовити мармурові або гранітні вироби в Україні вважають за краще більшість людей. Якщо ви також хочете стати володарем природної краси натурального каменю, тоді компанія «Мармур України» пропонує свої послуги.

Камінь живе віками. – П’єр Буаст


Напрями діяльності фірми

На українському ринку ми з 2008 року. За цей час ми отримали широке визнання клієнтів, заробили репутацію провідного постачальника натурального каменю на вітчизняний ринок і перетворилися в лідера по обробці натуральної і штучної сировини.

Завдяки чітко налагодженим постачання матеріалу з європейських і азіатських країн, ми завжди готові забезпечити покупця такими послугами:

  • оптовими і роздрібними поставками натурального і штучного каменю в слябах, плитах і готових виробах;
  • виготовленням камінів, стільниць, підвіконь, сходів, камінів, балясин, фонтанів і багатьох інших виробів з природного і ненатурального матеріалу за вашими ескізами. В нашій команді працюють досвідчені дизайнери, які втілять в життя ваші задуми «під ключ»;
  • укладанням підлог і облицюванням стін плиткою з натурального каменю будь-якої складності.

Завдяки наявності сучасного обладнання та високої кваліфікації персоналу «Мармур України» гарантує виконання замовлень в стислі терміни і в будь-яких обсягах. На виробництві задіяно потужний у своєму роді верстат для порізки, стіл якого 3,5х2,5. Це говорить про можливість порізки деталей будь-якої довжини і геометрії!

Додатково наша організація може запропонувати повний спектр монтажних послуг:

  1. Облицювання сходів, площадок, внутрішніх або зовнішніх, горизонтальних або вертикальних поверхонь в приміщеннях різного призначення.
  2. Монтаж конструкцій будь-якої складності.
  3. Реставраційні роботи.

Всі переваги виробів з натурального каменю можна розписувати годинами, але краще один раз звернутися в компанію «Мармур України». Наші пропозиції нікого не залишать байдужими!