Облицювання підлоги

HomeОблицювання підлоги

Наші роботи: облицювання підлоги – вироби з мармуру, граніту, онікса, піщаника.

Облицювання підлоги натуральним каменем – одне з найкращих рішень, яке може прийняти турботливий господар будинку. Немає більш підходящого і надійного матеріалу, ніж камінь – натуральний і неймовірно красивий, здатний ідеально вписатися в будь-який інтер’єр і надати йому особливого лиску і вишуканості. Кам’яні підлоги повністю безпечні, і зносостійкі, а якщо укладати їх на систему підігріву, то така тепла підлога буде чудово утримувати тепло всередині житла, не виділяючи при цьому абсолютно ніяких шкідливих речовин, як це трапляється з різними штучними матеріалами.

Якщо говорити про зовнішній вигляд підлоги з натурального каменю, то їм немає рівних, дивовижна глянсова поверхня і унікальні природні малюнки нікого не можуть залишити байдужим. На представлених фото Ви можете бачити вже кінцевий результат, і, не варто навіть нагадувати, наскільки гармонійно камінь доповнює будь-який інтер’єр, це його унікальна здатність, з якою не може конкурувати жоден інший матеріал.

Чи варто облицьовувати підлогу натуральним каменем?

Звичайно ж – так, підлоги з натурального каменю є одним із найкращих варіантів, тим більше, що ми пропонуємо тільки найякісніші види каменю: мармур, граніт, онікс, а також агломерат кварцу і мармуру. Вони чудово витримують весь зовнішній вплив, зберігаючи при цьому цілісність і привабливий зовнішній вигляд. Такі підлоги не бояться сильних ударів і кігтів домашніх тварин, вони не сколюються і не дряпаються, тому підійдуть абсолютно для будь-якого будинку.

Житло, оброблене каменем, відрізняється особливим шиком, адже такий непомітний елемент здатний виграшно підкреслити стиль і смак власника. Аргументів на користь кам’яних підлог безліч, але вибір ми залишаємо за Вами.

Яку підлогу краще обрати однотонну чи з малюнком?

Що перший, що другий варіант виглядає шикарно, все залежить від власних уподобань, квадратури приміщення, в якому планується змінювати підлогу і від того, наскільки щільно приміщення заставлено меблями та іншими елементами інтер’єру. У просторих великих кімнатах добре виглядають підлоги з малюнком, вони неначе заповнюють вільний простір і роблять його більш насиченим. Для середніх і маленьких приміщень більше підходять однотонні підлоги з легким натуральним малюнком каменя. Така підлога немов розширює невеликий простір, і не перетягує увагу на себе.

У нас Ви можете замовити як однотонне облицювання, так і кам’яні підлоги з малюнком, перш ніж приступити до роботи, ми обов’язково врахуємо усі Ваші побажання.