Облицювання фасадів

HomeОблицювання фасадів

Наші роботи: облицювання фасадів – вироби з мармуру, граніту, онікса, піщаника.

Кам’яний фасад – мрія багатьох власників приватних будинків, адже така обробка не тільки неймовірно красива, але й практична. Камінь – це матеріал, який здатний захистити Ваше житло від більшості зовнішніх факторів, наприклад, таких як перепадів температури, сильних злив або спеки. Власники кам’яних фасадів знаходяться, як у власній фортеці, надійній та затишній оселі. Такі фасади прекрасно зберігають зовнішній вигляд, їх не потрібно нічим обробляти, підфарбовувати або чистити, якщо камінь припав пилом, для його очищення досить пройтися по поверхні невеликим напором води, для цього підійде, наявний у кожного, садовий шланг.

Навіть самий звичайний будинок, обкладеним каменем, починає виглядати по-іншому, дорого і розкішного, він стає вартим захоплення і здивування. Не обов’язково робити повністю кам’яний фасад, хоча в ідеалі – це найкращий варіант. Можна скомбінувати камінь і штукатурку, обклавши низ, кути і вікна каменем, а стіни залишити в штукатурці. Такий варіант, виглядає відмінно, але вже про повний захист будинку мови йти не буде. Натомість, для стін прекрасно підходять невеликі мармурові плити, а в якості доповнюючого декору можна використовувати черепашник або пісковик.

Чому варто вибрати саме кам’яний фасад?

Цим питанням часто задаються ті, хто тільки недавно придбав приватний будинок, а для тих, хто все життя бореться за красу і свіжість фасаду ніяких аргументів не потрібно. Барвисті штукатурки, пластикові панелі або вагонка – це пережитки минулого, як за ними не доглядай, вони дуже швидко втрачають свій зовнішній вигляд, штукатурка вигорає і брудниться, пластик і вагонка облазять і вкриваються сколами. Рано чи пізно такі фасади втрачають свою привабливість і стають більш проблемою, ніж приводом для гордості. Чого не скажеш про кам’яний фасад, який за будь-яких погодних умовах виглядає просто шикарно, його неможливо пошкодити або зіпсувати, яким Ви його отримали в день здачі об’єкта, таким він і залишається на протязі тривалого часу. Це прекрасна можливість раз і назавжди забути про проблеми з доглядом за фасадом, камінь збереже свою привабливість і красу незважаючи ні на що.

Підсумуємо переваги фасадів з натурального каменю:

  • довговічність;
  • естетичність;
  • захист від більшості зовнішніх факторів;
  • неймовірна краса.

Вибирайте варіанти з галереї або давайте разом з Вами створимо унікальний і неповторний дизайн.