Фасади з натурального каменю

HomeСтаттіФасади з натурального каменю
 • фасад1
15
Лют
Фасади з натурального каменю
 • Автор
  manager
 • Коментарі
  0 Коментарів
 • Категорія
Фасади з натурального каменю

 

Зовнішня обробка будівлі – це не тільки привабливий зовнішній вигляд і оригінальний дизайн облицювання, але і надійний захист будови. Незалежно від того, якому матеріалу ви віддаєте перевагу, він повинен бути максимально міцним, зносостійким, стійким до впливів зовнішніх пошкоджень і атмосферних впливів.

Серед найбільш якісних і затребуваних варіантів на сьогоднішній день можна назвати фасади з натурального каменю, які користуються попитом серед споживачів завдяки широкому ряду переваг:

 • Широкий вибір дизайнерських рішень завдяки наявності величезного спектру текстур і відтінків натурального каменю (граніту, мармуру, пісковику, онікса і інших порід).
 • Практичні переваги експлуатації матеріалу. Довговічність за рахунок міцності і стійкості натуральних порід.
 • Стійкість до появи грибків і бактерій. Кам’яні поверхні мають достатню щільність, тому виключена ймовірність розмноження шкідливих мікроорганізмів.
 • Високі теплоізоляційні властивості, за рахунок чого кам’яне облицювання фасаду забезпечує надійне збереження тепла і не вимагає додаткового утеплення будівлі.
 • Витонченість і оригінальний зовнішній вигляд. Фасади з натурального каменю привертають своїм аристократизмом без зайвого пафосу, що важливо для створення стильної, неординарної, але при цьому простої композиції.
 • Об’єктивна вартість. Незважаючи на те, що кам’яну обробку будівель не можна назвати дешевою, вона повністю виправдовує витрати, зроблені на її придбання і монтаж. Заощадивши на дешевших матеріалах, ви можете набагато більше грошей витратити на догляд і заміну пошкоджених і втрачених зовнішній вигляд матеріалах.

  Фасади з натурального каменю

Де замовити обробку фасадів з натурального каменю

Компанія «Мармур України» працює в сфері каменеобробки та виробництва виробів різного призначення із натурального каменю на протязі довгих років. Ми маємо достатній практичний досвід і теоретичні знання для того, щоб створювати оригінальні композиції, що відрізняються надійністю, практичністю, простотою експлуатації і довговічністю.

Щоб замовити монтаж фасадів з натурального каменю, потрібно лиш оформити заявку на нашому сайті, зв’язавшись з менеджерами компанії або скориставшись електронною поштою. Ми зобов’язуємося приступити до виконання поставлених завдань відразу після узгодження всіх супутніх нюансів.

Теги:

  Схожі пости