Каміни та портали

HomeКаміни та портали

Наші роботи: каміни та портали – вироби з мармуру

Каміни та портали з натурального каменю – це простий і досить доступний спосіб видозмінити своє житло, внісши в його інтер’єр елегантних класичних ноток. Наша галерея містить безліч прикладів уже виконаних робіт, але це далеко не повний перелік, з якого є можливість обирати, ми враховуємо побажання кожного клієнта, і завжди готові створювати щось нове і унікальне. Завдяки такому підходу, Ви можете отримати єдиний в своєму роді камін або портал, який прекрасно впишеться саме у Вашу вітальню, зал, спальню або робочий кабінет.

Матеріали, з яких виготовляються каміни, відрізняються надійністю і зносостійкістю, тому вироби вірно прослужать десятки років, повністю зберігаючи свій первісний вигляд. Перед замовленням, Ви можете вибрати не тільки дизайн, але і сам матеріал з декількох варіантів:

  • мармур;
  • граніт;
  • онікс;
  • агломерати кварцу.

Кожен камінь відрізняється забарвленням і структурою малюнка. Щоб підібратися максимально відповідний матеріал, Ви можете проконсультуватися з нашими фахівцями під час зняття замірів. Ми завжди раді посприяти тому, щоб наші дорогі клієнти залишилися повністю задоволеними роботою, і щоб каміни і портали не тільки зігрівали в холодну пору року, але і радували око день у день.

Шикарні кам’яні каміни і портали – оригінальний і практичний акцент

Каміни з натурального каменю практичні і довговічні, їх вогнетривкі властивості не дозволяють виробу втрачати презентабельний вигляд навіть за умови активного використання, що є дуже важливим.

Практично кожна модель виконується за допомогою комбінування декількох кам’яних порід, за основу береться одна, а інші вигідно її доповнюють. Такі варіанти виграшно вписуються в приміщення, оброблені в схожих колірних рішеннях. У будь-якому випадку, і основний і доповнюють матеріали вибирає сам замовник, виходячи з власних уподобань.

Чому саме каміни та портали з натурального каменю?

Зовнішній вигляд кожного елемента в інтер’єрі – це важливий фактор, на який опираються під час здійснення покупки. Навряд чи хтось сперечатиметься з тим, що камінь виглядає дорого і красиво, він володіє унікальним умінням зачаровувати і дивувати. Ніякі штучні камені не замінять природної краси і сили. Не варто економити на своєму комфорті та затишку, тим більше, що наша компанія надає можливість доступного придбання кам’яних камінів і порталів.