Гранітні стільниці

HomeСтаттіГранітні стільниці
 • Гранитные столешницы1
18
Бер
Гранітні стільниці
 • Автор
  manager
 • Коментарі
  0 Коментарів
 • Категорія
Гранітні стільниці Київ

Якщо ви тривалий час перебували в пошуках якісного, надійного і зносостійкого матеріалу для створення довговічної стільниці, тоді варто віддати перевагу граніту. Цей камінь відрізняється рядом переваг, що дає підстави говорити про його унікальності для виготовлення поверхонь будь-якої складності.

«Мармур України» – компанія, що займається виробництвом якісних виробів з натурального каменю. У штаті команди працюють високоспеціалізовані співробітники з багатим досвідом роботи, тому ми зуміємо втілити в реальність навіть найсміливіші і неабиякі побажання замовника і виготовити гранітні плити, що чудово доповнюють дизайн будь-якого інтер’єру.

Чому граніт є найбільш затребуваним каменем

Як відомо, граніт – одна з найміцніших, довговічних магматичних порід. У його складі є кварц, польовий шпат і слюда, що забезпечує щільність і міцність гранітних виробів, які можна сміливо застосовувати для обробки фасадів і виготовлення практичних стільниць на кухню. Крім того, варто відзначити ряд інших переваг цього каменю:

 • Несприйнятливість до перепадів температури, вологи.
 • Зносостійкий матеріал, не піддається механічній деформації при адекватній експлуатації.
 • Навіть під впливом ультрафіолету гранітні плити не втрачають первинного привабливого зовнішнього вигляду і залишаються міцними.
 • Граніт простий в догляді, він не вбирає сторонні запахи і рідини, тому його легко очищати від залишків продуктів харчування на кухні за допомогою традиційних миючих засобів.
 • Порода має широкий спектр відтінків текстур, що дозволяють створювати неповторні декоративні елементи, в тому числі і гранітні плити.

Незважаючи на твердість каменю, він відмінно піддається обробці і грануванню, тому співробітники нашої компанії готові виконати замовлення будь-якої складності, з огляду на індивідуальні смаки замовника.

стільниці для кухні

Купити стільницю з граніту в компанії «Мармур України»

Ми працюємо в галузі каменеобробки протягом довгих років. За цей час нам вдалося отримати безцінний досвід співпраці з клієнтами, що висувають найнеймовірніші вимоги до виконання замовлення. Проте, всі, хто мав можливість неодноразово переконатися в професіоналізмі співробітників компанії «Мармур Україна», звертаються до нас ще і радять нас близьким.

Звертайтеся до наших менеджерів і уточнюйте деталі замовлення вже сьогодні!

Теги:

  Схожі пости