Каміни і портали

HomeКаміни і портали

Практично будь-який сучасний чоловік мріє про великий і затишний будинок, в якому весело збирати великі компанії рідних, друзів і знайомих. Камін є чи не найбільш ідеальним способом відтворити саме таку атмосферу в будь-якому приміщенні. Уявіть, наскільки приємно буде присісти біля вогню, спостерігаючи завзяту гру полум’я, насолодитися бешкетним тріском полін і переливами вогників в кам’яному порталі. Погодьтеся, для розслаблення і умиротворення кращого годі й шукати.

Також камін здатний до невпізнанного стану перетворити будь-яке житло: в заміському будинку або міській квартирі багатоповерхівки. Комфорт, тепло і ніякої залежності від примх погоди або опалювального сезону.

Де вигідно купити каміни і портали?

Благо, що в наші дні можна скористатися пропозиціями компанії «Мармур України», щоб замовити каміни та портали з натурального каменю. Сьогодні щоб купити гарний камін більше не потрібно ставитися до вищого класу, адже ця розкіш з нами стає більш, ніж доступною!

Серед позицій, які ми реалізовуємо, кожна з них – це не просто декоративна деталь, але і вельми практичне споруда, яка допоможе впоратися з будь-якими холодами. У нас ви можете підібрати для себе кам’яні каміни та портали по двом категоріям:

  • з відкритою топкою: виготовлені з вогнетривких матеріалів з відкритими у бік опалювального приміщення нішами ;
  • із закритою топкою: з дверцятами в топці з термостійкого скла в металевому обрамленні.

Також ці вироби класифікуються за матеріалами виготовлення: кам’яні, мармурові або з пісковику. Ви високо оціните всі переваги натурального каменю при оформленні топок.

Ознайомитися з камінами і порталами сайту можна в галереї робіт, і вибрати звідти будь-який вподобаний варіант або ж створити індивідуальний дизайн власного каміну або порталу за допомогою наших висококваліфікованих фахівців і сучасних програм.

 

Ми гарантуємо, що зможемо задовольнити всі ваші побажання і підберемо або виготовимо виріб, який ідеально впишеться в будь-який інтер’єр, як розкішного особняка, так і невеликих домоволодінь. Каміни та портали з мармуру, граніту, онікса і агломератів кварцу, безліч варіацій декоративного оздоблення і колірних рішень раз і назавжди поставлять остаточну відповідь на запит: «Де вигідно купити кам’яний камін?»