Сходи

HomeСходи

Наші роботи: сходи – вироби з мармуру, граніту, онікса, піщаника.

Сходи з натурального каменю здатні перетворити житло в справжній царський палац, їх зовнішній вигляд заворожує з першого погляду. Кам’яні сходи – виріб не новий, але забутий, в силу того, що в побуті з’явилися більш дешеві матеріали, проте, як відомо, якість таких аналогів залишає бажати кращого. На сьогоднішній день, все більше людей повертаються до нестаріючої класики, і замовляють в свої будинки саме сходи з каменю, адже їх міцність і надійність дасть фору будь-якому матеріалу.

В нашій галереї Ви можете бачити приклади вже виконаних робіт, і ці яскраві знімки говорять самі за себе краще, ніж будь-які слова. Камінь в поєднанні з металевими поручнями – це просто шедевр, який прослужить Вам десятки років. Сходи з натурального каменю абсолютно невибагливі в догляді, для чищення не потрібно буде використовувати спеціальних дорогих засобів, виріб буде зберігати свій первинний вигляд без великих зусиль і витрат.

Для якого інтер’єру підійдуть сходи з натурального каменю?

Кам’яні сходи настільки універсальний елемент інтер’єру, що абсолютно ніяких обмежень для їх установки немає. Камінь чудово поєднується як з деревом, так і з металом, як зі світлими, так і з темними тонами, він здатний створювати контраст і доповнювати. Тому якщо у Вас залишалися сумніви, відкидайте їх в сторону і вибирайте швидше сходи з варіантів в галереї, або ж можете придумати свій власний дизайн, від чого придбання буде ще більш бажаним. До вибору доступні наступні види кам’яних порід:

  • мармур;
  • граніт;
  • мармуровий і кварцовий агломерат.

Сходи з натурального каменю – це казка, втілена в реальність, це родзинка і гордість Вашого будинку. Якщо Ви хочете зробити своє житло несхожим на всі інші, то покупка кам’яних сходів прекрасно Вам у цьому допоможе.

У чому полягає перевага кам’яних сходів?

Перш за все, сходи з натурального каменю довговічні, вони відрізняються високим рівнем зносостійкості навіть за умови активного використання. Вони не потребують додаткового покриття килимами та іншим, навпаки, з метою безпеки ні дерев’яні, ні кам’яні сходи не радять покривати зверху тим, що буде ковзати по поверхні. Ми створюємо на наших виробах протиковзкий захист, чого цілком достатньо, щоб почувати себе комфортно і безпечно.

Замовляйте кам’яні сходи у нас, і, вже незабаром ваше житло здобуде зовсім іншого, більш вишуканого вигляду.