Сходи

HomeСходи

Сходи з каменю – це символ міцності, надійності, довговічності і еталон розкоші. Не дарма ще за часів Стародавнього Риму і Греції при будівництві житлових будинків та інших споруд використовувалися саме кам’яні сходи. Епоха Відродження звела сходи на неймовірний рівень, адже саме в ці часи даний елемент будівлі перетворився на справжній витвір мистецтва, став окрасою королівських палаців і атрибутом розкішного життя. Російська Імперія не відставала і також славилася гранітними і мармуровими ступінчастими конструкціями, які встановлювали в оселях аристократії.

Де сьогодні можна замовити сходи з натурального каменю?

В наші дні дані архітектурні форми нітрохи не втратили своєї актуальності. А з появою на вітчизняному ринку фірми «Мармур України» – навпаки, навіть знайшли ще більшої популярності.

Якщо ви хочете додати своєму будинку респектабельності і солідності, тоді замовити сходи з натурального каменю буде в самий раз. У нас можна купити готові сходи або змоделювати проект за індивідуальним ескізом з мармуру, граніту або мармурового і кварцового агломерату. Кожна з них має масу незаперечних переваг:

  • міцні матеріали;
  • при механічних впливах не розколеться на частини;
  • незважаючи на щільність і твердість, натуральні камені добре піддаються фрезеруванні і шліфуванні;
  • екологічно чисті матеріали;
  • мають безліч фактурних і колірних рішень;
  • не бояться перепадів температур, кислотних впливів, вологи;
  • зберігають первозданний вигляд навіть після довгих років експлуатації.

Несучі сходові конструкції виготовляються на залізобетонній основі, а на неї вже кріпляться пластини мармуру, граніту, яшми, змійовика або композитні матеріали на мінеральній основі.

У нас можна замовити виготовлення сходів самих різних конструкцій, форм, незалежно від ступеня складності їх виконання. Сучасне обладнання і кваліфікований штат дозволяють вирішити всі питання. Наші фахівці візьмуться за реалізацію різних архітектурних проектів в житлових будинках, офісних приміщеннях і громадських спорудах. Гарантується професійний комплекс робіт з післягарантійним сервісом.

Наші сходи з натуральних мінералів і їх агломератів стануть найкращим доповненням до будь-якого простору, підкреслять вишуканий смак власника і допоможуть відтворити особливу атмосферу.