Мармур

HomeМармур

Мармур – один з найстаріших оброблюваних матеріалів. Найменування цього природного мінералу з грецької перекладається як «камінь, який сяє» і це не дивно, адже середня щільність породи дозволяє її шліфувати до блиску. Міцний і довговічний, цей мінерал піддається різанню, фрезеруванню і іншим видам обробки, що позначається на великій різноманітності виробів з нього.

Вже не одне століття мармурові творіння наводять красу там, де її потребують! Однак не тільки естетичною привабливістю обумовлена ​​такий попит застосування цього матеріалу для оформлення житлового та інших просторів.

Переваги мармуру і витворів з нього

У даній природній породи чимало позитивних якостей, основними з яких є:

  • унікальні декоративні властивості: матеріал має безліч відтінків, а варіанти малюнка на камені досягають неймовірної кількості;
  • відмінні гігієнічні якості: висока екологічна чистота (природна радіоактивність мармуру відноситься до 1 класу), пористість і здатність «дихати», що позитивно позначається на мікрокліматі приміщення.

Мармурові сляби також відрізняються великою кількістю характеристик, які сприяють їхній експлуатації.

Мармур – не просто краса, що стала символом розкоші і достатку, а й дивовижно практичний різновид обробки, яка відрізняється:

  • підвищеною стійкістю до несприятливих факторів навколишнього середовища;
  • зносостійкість;
  • довговічним терміном служби. Правильна установка і проектування – запорука необмеженої експлуатації;
  • величезною безліччю забарвлень;
  • стійкістю до кислотного впливу, а також до перепадів температур.

Мабуть, єдиним недоліком того, щоб придбати мармурові вироби в Україні можна назвати їх високу вартість, але, якщо ви звернетеся в компанію «Мармур України», їх можна уникнути.

Ми пропонуємо широкий асортимент мармурових виробів: каміни, сходи, сходинки, кухонні стільниці, декоративні панно, підвіконня, колони або замовте обробку підлог і стель цим благородним матеріалом. Більш того, сучасне обладнання та програмне забезпечення дають можливість змоделювати і надалі виготовити для вас будь-який шедевр на замовлення.

Ми займаємося експортом і обробкою натурального каменю з 2008 року, тому можемо сміливо вважатися кращими на вітчизняному ринку.