Мармурове облицювання

HomeСтаттіМармурове облицювання
 • Мраморная-облицовка11
04
Бер
Мармурове облицювання
 • Автор
  manager
 • Коментарі
  0 Коментарів
 • Категорія
Мармурове облицювання

 

Облицювання з мармуру чи не найпопулярніший вид оформлення поверхонь будь-якої складності. За допомогою даного матеріалу вдається створити композиції неймовірної краси, які, крім естетичних властивостей, мають ряд інших, важливих переваг, серед яких:

 1. Довговічність – мармурова поверхня славиться міцністю і зносостійкість. Вона не втрачає початкового привабливого зовнішнього вигляду під впливом перепаду температур, вологи і не піддається механічних пошкоджень.
 2. Привабливий, респектабельний, дорогий зовнішній вигляд обумовлений наявністю широкого спектру відтінком і текстур, тому мармурове облицювання ідеально вписується в оформлення дизайну інтер’єру.
 3. Простота догляду, що пояснюється щільністю поверхні, не вбирає бруд і сторонні запахи, тому облицювання з цього каменю актуальна в ванних кімнатах і в кухонних приміщеннях.
 4. Широкий спектр застосування. Такими виробами можна оформляти будь-яке житлове та офісне приміщення, щоб надати йому особливої ​​родзинки.
 5. Швидке виготовлення під замовлення. Якщо ви захочете надійно і якісно оформити інтер’єр за допомогою мармурового облицювання, краще довірити цю роботу перевіреним професіоналам, що працюють в «Мармур України»
 1. мармурове облицювання

Які вироби з мармуру ми пропонуємо

На сьогоднішній день спектр застосування кам’яного облицювання досить великий. Ми надамо безліч актуальних ідей, серед яких найбільш затребуваними можна називати:

 • Мармурові каміни. Чудова можливість додати в інтер’єр вітальні нотку аристократизму. Таке облицювання є досить стародавньою традицією, яка не втратила популярність серед споживачів до цього дня за рахунок неповторності і унікальності кам’яних поверхонь. Крім того, мармур володіє високими теплоізоляційними властивостями, тому здатний накопичувати і надійно утримувати тепло протягом тривалого часу.
 • Стіни з мармуру – вдалий акцент на вишуканості приміщення. Краса самого каменю і його позитивні експлуатаційні властивості дозволяють поєднувати мармурове облицьовування стін з металевими, дерев’яними декоративними виробами.
 • Сходи – також популярні вироби в нинішній час, що пояснюється високою зносостійкістю, міцністю і простотою експлуатації матеріалу.

І це далеко не повний перелік варіацій оформлення мармурового облицювання, які готові запропонувати співробітники нашої компанії. Якщо у вас виникли власні ідеї, ми обов’язково врахуємо індивідуальні побажання і приступимо до виконання замовлення в максимально стислі терміни після узгодження всіх деталей співпраці.

Теги:

  Схожі пости