Облицювання фасадів

HomeОблицювання фасадів

Фасад на будівлі – це елемент споруди, який з першого погляду може багато що сказати про спроможність господарів. Але бувають випадки, коли величезний і дорогий будинок  втрачається на тлі маленької споруди, яка вишукано облицьована. Сучасність радує нас величезним вибором облицювальних матеріалів, але як і раніше лідируючі позиції належать натуральним.

Облицювання фасаду природним каменем здатне надати будівлі особливого шарму та чарівності, а також точно передати витончений смак його власника. Але крім естетичної опції такий матеріал стане чудовим захистом від впливів навколишнього середовища і відмінно збереже тепло.

Переваги використання натурального каменю в обробці фасаду

Безумовно, природні матеріали наділені незаперечними плюсами, особливо в обробці фасаду:

  • будівлі під каменем виглядають більш виграшно, ніж інші;
  • кам’яне оздоблення фасаду служить дуже довгі роки і має стійкість до будь-яких впливів;
  • кам’яне облицювання не піддається впливу коливань температури, ультрафіолетових променів і вологості, тому воно не деформується і не вигорає;
  • навіть при тривалій експлуатації камінь не буде вимагати обробки від цвілі або грибка, що заощадить сімейні гроші;
  • облицьований каменем будинок буде надійно захищена від зовнішнього піпалу через стійкість до вогню;
  • широкий вибір колірних і фактурних рішень допоможе підібрати оптимальний варіант для будь-якого стилю.

Компанія «Мармур України» може запропонувати купити облицювання з каменю для фасаду різноманітних порід: вапняк, піщаник різних сортів, морські валуни, сланці, галька, граніт і кварц.

Ми можемо виконати облицювання як одним каменем, так і скомбінувати кілька різновидів для максимального естетичного та функціонального ефекту. Так, вапняки найкраще утримують тепло, але при цьому не заважають природному теплообміну. Ракушняк чудово утримує звуки і вогнетривкий. Піщаник – один з найвибагливіших у догляді матеріалів. Мармуровий фасад буде виглядати гарно, стильно і при цьому таке облицювання не викличе труднощів у силу легкості обробки каменю.

Не випадково все більше число людей віддають перевагу облицюванню саме натуральним каменем, тому як він прекрасно впливає на самопочуття мешканців. Тільки уявіть, що вас оточує природна краса, яка заспокоює.