Онікс

HomeОнікс

Онікс – це не тільки матеріал, який застосовується в ювелірній справі, він також широко поширений в будівництві і декоративній обробці. Саме в останніх галузях камінь отримав звання одного з самих незвичайних оздоблювальних матеріалів. Даний мінерал відноситься до категорії метафоричних гірських порід і має далеку «спорідненість» з мармуром, проте вважається напівкоштовним. Саме в силу таких особливостей вартість онікса вище подібних порід. Якщо ви захотіли обзавестися воістину розкішним елементом декору або обробкою приміщення, тоді сміливо вибирайте цей матеріал.

Застосування онікса в сучасному будівництві

Поява сучасних технологій дає можливість освоювати нові матеріали в будівництві і обробці. Так, одна з різновидів – це мармуровий онікс, який високо цінується дизайнерами і клієнтами за неймовірну красу і фізичні характеристики.

Серед величезної кількості позитивних сторін онікса, як природного каменю, варто виділити властиві виключно даній породі:

  • оскільки онікс – один з підвидів агату, він має безліч кольорів, відтінків і візерунків малюнку. Замовити вироби з оніксу можна від молочно-білих тонів до насичено-коричневих. Такий широкий вибір дає можливість дизайнерам втілити в життя найнеймовірніші ідеї при виготовленні декоративних елементів, облицювальної плитки, балясини, поручнів, стільниць і багатьох інших деталей;
  • «камінь зі світлом» – такий опис можна дати оніксу завдяки його фактурі з легкої прозорістю. Дана особливість дозволяє замовити декоративні вікна в будинок або ж виготовити камін з оніксової обробкою;
  • вміння стримувати запахи – невід’ємна особливість онікса. Раніше ця особливість використовувалася при виготовленні флаконів для духів.

Компанія «Мармур України» з 2008 року є найбільшим постачальником натурального каменю і виробником з нього різних виробів. Ми здійснимо проектування і виготовлення барних стійок, камінів, облицювальної плитки, стільниць, підвіконь і фасадної обробки. Будь-який виріб з мармуру ви можете замовити за власним ескізом, і ми виконаємо роботу в стислі терміни, незалежно від її складності.

Оскільки ми працюємо без посередників, наші клієнти отримують найбільш вигідні умови співпраці. Великий досвід працівників та сучасне обладнання дозволять вирішити всі завдання!