Підвіконня

HomeПідвіконня

Застосування в інтер’єрі кам’яного підвіконня привертає все більшу кількість клієнтів. Однак, коли приходить час вибору, люди починають губитися в широкому асортименті пропозицій. Якщо ви хочете встановити підвіконня з натурального каменю – тоді цей вибір буде найвірнішим. І на це є відразу декілька причин.

Особливості підвіконь з каменя

До натуральних матеріалів людство прагнути з давніх часів. Екологічна чистота, довгий термін служби і відмінні експлуатаційні показники – ось, що в першу чергу привертає споживача. Що стосується підвіконня з натурального каменю, то у нього також маса плюсів:

  • міцність – навіть при довгих роках користування, виріб не втратить первинної краси зовнішнього вигляду;
  • висока стійкість до корозії, вологи, ультрафіолету, температурних перепадів і хімічних речовин;
  • легкість в догляді. Для підтримки чистоти досить губки з мильним розчином.

Матеріали, що  використовуються для виготовлення підвіконь

В наші дні кам’яні підвіконня найчастіше виготовляються з оніксу, мармуру і граніту. 

Популярні також кварцовий і мармуровий агломерат. Перші різновиди трохи вище за вартістю інших, оскільки онікс відноситься до напівкоштовних каменів, проте з їх красою ніщо не зрівняється. Мармурові та гранітні вироби відрізняються екологічною чистотою і різноманітністю відтінків і візерунків. Такі варіанти стануть символом заможності і респектабельності.

Компанія «Мармур України» виконає кам’яні підвіконня будь-якої форми і складності за ескізом замовника: опуклі назовні, округлі, з різними вирізами і декоративними виступами. Можливо виконати додаткові отвори для циркуляції повітря або об’єднати підвіконня з іншими деталями в інтер’єрі, виготовити багаторівневий витвір мистецтва. За бажанням замовника поверхня буде глянцевою або матовою. Благо, що питання про зміни  нас не обмежує.

 

Ви можете звернутися до нас з уже готовим макетом виробу або ж скористатися допомогою дизайнера. Фірма займається повним спектром послуг, починаючи з вимірів і закінчуючи монтажем з післягарантійним обслуговуванням. Кам’яні підвіконня, ціна на які у нас більш ніж доступна, прослужать вашому житлу чи офісному приміщенню довгі роки і при цьому не піддасться впливу часу. Подбайте про інтер’єр вже сьогодні!