Підвіконня

HomeПідвіконня

Наші роботи: підвіконня – вироби з мармуру, граніту, онікса, піщаника.

Підвіконня з натурального каменю – це практично і вишукано, Ви тільки подивіться, як шикарно вони вписуються в будь-який інтер’єр. Такі підвіконня ідеально підійдуть не тільки для великих будинків, але і для звичайних квартир, вони абсолютно не виглядають громіздкими, за розміром не відрізняються від пластикових аналогів, але їх зовнішній вигляд   й порівнювати не варто зі звичайними варіантами. За допомогою натурального каменю можна змінити своє житло, зробивши його більш вишуканим і стильним, до того ж, такі вироби не коштують надто дорого, вони цілком доступні для кожного. Підвіконня виробляються з наступних видів каменю:

  • онікс;
  • мармур;
  • граніт;
  • кварцовий і мармуровий агломерат.

Кам’яні підвіконня – це довговічна інвестиція, міцність натурального каменю не можна переоцінити. Їх можна використовувати як під квіти, так і створювати широкі зони для комфортного відпочинку перед вікном.

Єдині у своєму роді дизайни

Наша галерея містить безліч прикладів робіт, за роки існування компанії, ми маємо сотні задоволених відгуків. Ми ніколи не обмежуємо наших клієнтів у виборі, звичайно ж, у Вас є можливість обрати потрібний варіант, серед вже існуючих, але, також, ми разом з Вами можемо створити щось унікальне, враховуючи Ваші особисті побажання. Варто відзначити, що майстри, під час зняття замірів, можуть запропонувати кілька виконань, спираючись на свій досвід, це стосується безпосередньо матеріалу і самої форми, адже ми прагнемо до того, щоб створювати не тільки привабливі, але й практичні підвіконня. Ви можете прислухатися до них, або ж запропонувати свій варіант, а ми доведемо його до досконалості.

Чому підвіконня краще робити кам’яним?

Відповідаючи на це питання, можна привести безліч причин, але ми зупинимося саме на ключових, на тих, які, без жодного сумніву важливі для кожного клієнта. Почнемо з того, що кам’яні вироби – довговічні. Найчастіше на підвіконнях стоять квіткові горщики, а так, як зараз в моду увійшли глиняні горщики, вони швидко дряпають пластикові підвіконня, і ті втрачають свій зовнішній вигляд вже за кілька років. Кам’яні підвіконня не бояться дотику і тертя глиняних горщиків, більш того, разом вони поєднуються просто чудово. Вибір залишається за Вами, але ми все-таки рекомендуємо обзавестися якісними підвіконнями, які прослужать Вам довгі роки. Який сенс заощаджувати на власному затишку і комфорті, якщо є можливість користуватися стильними та неймовірно красивими речами?