Стільниця із мармуру Київ

HomeСтаттіСтільниця із мармуру Київ
  • стільниця із мармуру недорого
07
Травень
Стільниця із мармуру Київ
  • Автор
    manager
  • Коментарі
    0 Коментарів
  • Категорія

Облаштування кухні – завдання не з простих, розуміючи всю складність цього процесу ми вирішили прийти Вам на допомогу, і створили щось незвичайне і унікальне. Стільниця з мармуру (Київ) – це відмінний варіант, який не тільки ідеально впишеться в будь-яку кухню, але і стане її родзинкою. Варіанти з ДВП і ДСП залишаються непрактичними пережитками минулого, по-перше вони неекологічні, по-друге, такі стільниці зношуються і втрачають свій зовнішній вигляд вже через кілька років. До того ж, дерев’яні стільниці – це не найкраще рішення для кухні, де постійно здійснюється процес готування і оброблення продуктів. Тому, рекомендуємо звернути вашу увагу на більш виграшний і презентабельний варіант, на кам’яні стільниці. У своїй роботі ми використовуємо тільки натуральні матеріали, в результаті ви отримуєте не тільки практичну, але і повністю безпечну мармурову поверхню.

Як відбувається виробництво мармурових стільниць?

Мармур – це міцний і довговічний матеріал, що відрізняється своєю красою і безпосередністю, складно не погодитися з тим, що це прекрасний варіант для того, щоб використовувати його на найбільш відвідуваному місці в будинку – на кухні.

Кожне замовлення виконується виключно за індивідуальними вимірами, після того, як Ви залишаєте заявку на виготовлення, ми домовляємося про виїзд майстра, який знімає всі необхідні розміри. Далі відбувається обговорення дизайну, розміру і форми. Відзначимо, що дизайн Ви можете вибрати з уже існуючих прикладів, які представлені в галереї нашого сайту, або ж можете запропонувати свій варіант, і ми з радістю створимо щось нове і неповторне.

Як тільки Ваша стільниця з мармуру Київ, буде готова, співробітники компанії зв’яжуться з Вами, і домовляться про дату монтажу.

Чому стільниця повинна бути кам’яною?

Відповідь на це питання дуже проста – якщо Ви хочете, що Ваша кухня через рік, два, п’ять, залишалася красивою і привабливою, потрібно замовляти меблі із довговічних матеріалів. На стільниці здійснюється основний обсяг підготовчих робіт, тому кращого і надійнішого матеріалу, ніж камінь, знайти неможливо. Прямо на стільниці можна нарізати продукти і готувати їх до приготування, запевняємо, що від цього поверхня не покриється ні сколами, ні подряпинами. Якщо у Вас залишилися додаткові питання, зв’яжіться з нами за вказаним номером телефону, і наші фахівці з радістю на них дадуть відповідь.

Теги:

    Схожі пости