Стільниця з білого мармуру

HomeСтаттіСтільниця з білого мармуру
17
Травень
Стільниця з білого мармуру
  • Автор
    manager
  • Коментарі
    0 Коментарів
  • Категорія

Стільниця з білого мармуру в Києві

 

Напевно, складно відшукати власника будинку, якому було б все-одно, як виглядає його кухня. Для багатьох це особливе місце, де за чашкою кави починається новий день та відбувається планування чогось важливого, і, де на заході дня сім’я обговорює свої досягнення і результати. Без перебільшення – це найбільш відвідуване місце в будинку, тому воно просто зобов’язане бути не тільки затишним, але і красивим. До того ж, кожній господині приємно готувати їсти там, де очі радіють від того, що знаходиться навколо.

Камінь завжди вважався надійним і довговічним матеріалом, з нього виготовляли велику кількість побутових виробів, і сьогодні ми представляємо вашій увазі щось неймовірне, це – стільниця з білого мармуру. Мармур на кухні виглядає дивовижно, його непомітний і ніжний малюнок абсолютно не перетягує на себе увагу, і, навпаки, він створює цілісну картину, де кожен елемент гармонійно знаходить своє місце.

Чи варто замовляти стільницю з натурального каменю?

Якщо Ви задаєтеся таким питанням, то Вас, напевно, перестала влаштовувати звичайна дерев’яна стільниця, і ми Вас прекрасно розуміємо. Дерево теж виглядає красиво, але що щодо довговічності та практичності? Знайома ситуація, коли після одного незручного руху на поверхні залишалися подряпини, відколи або вигорілі плями від гарячої посуду? Якщо на перших порах недосконалості якось вдавалося замаскувати, то з часом їх ставало все більше і більше. В результаті стільниця перетворювалася в поверхню, на якій вже не хотілося нічого робити, адже сам її зовнішній вигляд псував все настрій.

Можемо Вас запевнити, що з каменем Ви забудете про всі вищеперелічені проблеми. А головна його перевага полягає в тому, що обробляти продукти можна прямо на стільниці, без додаткового використання дощечок і клейонок.

Стільниця з білого мармуру – ідеальний варіант!

Зміна кухонного інтер’єру – це завжди прекрасно, якщо на місці старої стільниці буде красуватися поверхня з білого мармуру. Сам по собі мармур має приємний малюнок, без яскравих акцентів, а білий колір виграшно підходить до меблів будь-якого кольору, тому, Ви точно не прогадаєте, якщо вирішите порадувати себе мармуровою стільницею.

Щоб оформити замовлення, зв’яжіться з нами за вказаним номером телефону, і співробітники компанії дадуть відповідь на всі Ваші питання, і проінформують про подальший план дій.

Теги:

    Схожі пости