Столи і стільниці

HomeСтоли і стільниці

Наші роботи: столи і стільниці – вироби з мармуру, граніту, онікса, піщаника.

Столи і стільниці з натурального каменю – надзвичайно гарне доповнення для будь-якої кухні, в цьому Ви можете переконатися, просто глянувши на приклади робіт, представлені в нашій галереї. Унікальні кольори і чаруючі текстури додадуть Вашій кухні нових акцентів і фарб.

Сучасна обробка дозволяє зробити з потужної могутньої породи щось витончене і романтичне, в руках майстра камінь перетворюється на справжній шедевр -витвір мистецтва, і цей шедевр може гармонійно вписатися саме у Вашу кухню. Обрати собі стільницю або стіл можна з вже представлених варіантів, або ж ознайомившись з прикладами, Ви можете запропонувати свій власний дизайн, фахівці уважно вислухають всі побажання, і відтворять їх на макеті, а після затвердження, Ваша задумка незабаром стане реальністю, яка буде радувати Вас і Вашу родину на протязі довгих років. Так, ми не боїмося вживати словосполучення «довгих років» адже повністю впевнені в надійності кам’яних виробів, до того ж, вони ніколи не вийдуть з моди, адже швидкоплинні модні тенденції проходять, а класика залишається вічною і доречною в будь-який час.

Переваги столів і стільниць з натурального каменю

Про те, що натуральний камінь міцний і надійний, Ви, напевно, чули не раз, тому зараз ми хочемо поговорити про те, як ці особливості матеріалу випливають в ще одна значну перевагу – неймовірну естетичність.

Дерев’яні вироби, безсумнівно, красиво виглядають в інтер’єрі, але їх головним мінусом є те, що вони дуже схильні до пошкоджень, тому поверхня часто захищається всілякими плівками, скатертиною або індивідуальними накладками, Ви підсумку платите за дорогий стіл, а отримуєте скатертину на ніжках. Кам’яні столи і стільниці не вимагають додаткового захисту, вони зносостійкі самі по собі, тому користуватися такими виробами можна в такому вигляді, в якому вони є, це дозволяє уникнути зайвих елементів в інтер’єрі, зберігаючи його ідеально мінімалістичним. Столи і стільниці з натурального каменю гідно оцінять любителі простоти і витонченості.

Унікальні дизайни кам’яних столів і стільниць

Малюнок натуральних каменів унікальний і неповторний, тут нічого не потрібно додумувати, природа все зробила сама, нам залишається тільки обробити камінь, довівши його до досконалості. Ви можете обрати будь-яку кам’яну породу, яка представлена ​​на нашому сайті, також є можливість комбінування декількох порід, тут ми залишаємо місце для Вашої фантазії і Вашого бачення.