Вироби з мармуру

HomeСтаттіВироби з мармуру
05
Лют
Вироби з мармуру
 • Автор
  manager
 • Коментарі
  0 Коментарів
 • Категорія

Вироби з мармуру

 

Один з найстаріших матеріалів для виготовлення декоративних поверхонь є мармур. Його обробкою займаються в усьому світі, створюючи вишукані, химерні і практичні вироби.

 

Изделия из мрамора 1

Вироби з мармуру

У перекладі в грецького мови слово «мармур» означає «сяючий камінь», що обумовлено можливістю відшліфувати камінь до блиску завдяки середній щільності матеріалу. Вироби з мармуру відрізняються потужністю і довговічністю, а при їх виготовленні матеріал легко піддається різанню, шліфуванню, поліруванню і фрезерування.

Переваги каменю

 

Протягом декількох століть мармурові вироби вносять оригінальну, ексклюзивну родзинку в інтер’єр приміщення. Проте, крім естетичних і зовнішніх переваг використання мармуру в обробці інтер’єрів і фасадів, даний матеріал володіє широким переліком інших плюсів:

 1. Декор: враховуючи широкий спектр відтінків і текстур, ви можете замовити елементи декору, вибравши унікальний малюнок на камені.
 2. Гігієнічні властивості: даний матеріал екологічно безпечний в експлуатації, він не окислюється, не вступає в хімічні реакції з речовинами, тому на стільницю з мармуру сміливо можна ставити продукти харчування, навіть якщо вони не будуть піддаватися термічній обробці.
 3. Простота експлуатації: мармурова плитка дуже легко очищається від забруднень за допомогою традиційних миючих засобів. При цьому завдяки щільній кристалічній решітці мармуру, він не вбирає пролиті рідини, виключена миттєва дифузія, що істотно відбивається на зовнішньому вигляді виробів.

  Вироби з мармуру2

 4. Зносостійкість: стільниці, підвіконня, плитки, підлоги, мармурове облицювання – ті елементи декору вашого інтер’єру, які будуть радувати око мешканців та гостей завдяки тривалому експлуатаційному терміну за рахунок витривалості, міцності і твердості матеріалу.

Широкий спектр текстур: багатогранність і різноманітність візерунків і відтінків цього матеріалу дозволяють створювати неймовірні композиції і виготовляти вироби з мармуру не просто красиві, а й високої якості.

 

Якщо ви прийняли рішення купити або замовити вироби з мармуру вже сьогодні, не втрачайте часу, телефонуйте нашим менеджерам за вказаними на сайті номерами телефонів і уточнюйте деталі замовлення. Ми із задоволення допоможемо підібрати оптимальні варіанти елементів декору і виготовимо для вас якісні та надійні вироби за оптимальною вартістю.

Теги:

  Схожі пости